Uue-Kadaka, Tuimõisa

Unistajate lemmikpaik. Luksustega majake “mitte kusagil”…

Suurte akendega majake ning õuel asuva saunamajaga kompleks kutsub sind metsade ja põldude vahele nautima hetkes olemist, et leiaksid üles tõelise looduses lõõgastumise võlu.

“See ei ole tavaline majutus vaid keskkond unistamiseks.”

Stay Zen majakeste eesmärk on pakkuda igale külalisele unikaalset puhkuseelamust. See on kõigile, kes tahavad end välja lülitada igapäevasest kiirest elutempost, kohustustest ja linnamürast, et võtta aeg maha ning keskenduda vaid iseendale ja oma lähedastele.

Uue-Kadaka on suurepärane asukoht, kus saad olla ühenduses loodusega. Kuulata linnulaulu ja metsa mühinat. Leida hetk, et vaadata tähti ning hea õnne korral näha aknast, terrassilt või saunast maja ümber uitavaid kitsi. Võtta aega elu ning oma mõtete peegeldamiseks ja uute eesmärkide seadmiseks.

Lähim küla alevik asub majast 5 km kaugusel.

Zen majake on pooleteise korruseline hubane olemine, kus asub romantiline pesa ja otse voodist näeb tähti läbi katuseakende. See on paik kus saad juua hommikukohvi voodis ning nautida tõusvat päikest unikaalsel Cabrio rõdul.

Majas on köök, kus saad endale valmistada seda, mida kõht ihkab. Või nautida looduse ilu ja grillida õues, istuda terrassil või pikutada võrkkiiges.

Elutoas on diivan avara panoraam-akna ees, et nautida vaadet või miks mitte naturaalset looduskino.

Majakeses on sul võimalik võtta aega eesmärkide seadmiseks, lemmikraamatu lugemiseks, mediteerimiseks, muusika kuulamiseks, lauamängude mängimiseks või milleks iganes sinu hing ihkab.

Õuel asub ka 13m2 saunamaja, mille pärliks on moodne Saunum keris. Saunumi innovatiivne ventilatsioonisüsteem tagab iga kord unikaalse saunakogemuse. Valida võib klassikalise kuuma kui ka leebema ja niiskema saunarežiimi vahel, mis meenutab rohkem aurusauna kui soome sauna kogemust.
Kerises asuvad himaalaja soolakivid muudavad õhu soolasemaks, mis on omakorda hea Sinu hingamisteedele ning aitab paremini lihastel lõõgastuda.

Mugavused

Kodukord

- Suitsetamine keelatud siseruumides
- Loomad on lubatud lisatasu eest
- Check-in 15:00 ja check-out 11:00
- Kontaktivaba sissepääs
- Mahutavus maksimaalselt 4 inimest

Loe lähemalt

Hooajaline hinnastus

Stay Zen House' kehtib erikuupäevadel järgnev hinnastus.

Wed, 01 May 2024 Sun, 15 Sep 2024 High rate price €200
Sat, 23 Dec 2023 Mon, 25 Dec 2023 High rate price €240
Mon, 01 Jan 2024 Mon, 01 Jan 2024 High rate price €240
Sat, 22 Jun 2024 Mon, 24 Jun 2024 High rate price €240

Sinu broneering

Täiskasvanud
Lapsed 2-12 aastat vana
Imikud 0-2 aastat vana

Lisateenused

Lemmikloom €20
Eelköetud saun €10

Hind

180 / per room