Meie lugu

“Stay Zen” maja idee

Stay Zen majakeste idee sündis kriisiolukorra ajal, kus inimesed olid sunnitud olema kodus, vähendama omavahelist kontakti ja piirama oma liikumisi. See kõik tekitas stressi – reisida ei saa, spaad, jõusaalid ja restoranid on teadmata ajaks suletud.

Esimesed pool aastat oli tunne, et see kõik on mööduv. Mida aeg edasi, seda selgemaks sai, et tuleb ise midagi välja mõelda, leida ise need kõige ilusamad ja mõnusamad kohad Eestis, kuhu saaks segamatult koos kaaslasega seigelda.

Siit tärkas idee teha inspireeriv keskkond “eikusagil”, et kokkupuude võõrastega oleks minimaalne, aga kus kõik vajalik elu nautimiseks on olemas. Et saaksid muremõtted seljataha jätta ning keskenduda vaid iseendale ja kaaslasele. Võtta lõpuks see hetk, et teha trenni või lugeda raamatut. Teha asju, mis aitaksid sul hoida positiivset mõtlemist ja liikuda edasi puhanuna, värskena ning uutest ideedest pakatavana. Laadida end täis armastust ja motivatsiooni.

Zen majake on ideaalne kahele, samas mahutab ära ka pere väiksemad või tõeliselt hea sõbra.

“Stay” – oled siin, kus sa oled, sa ei püüa olla kusagil mujal ehk oled hetkes.
“Zen” – oled lõõgastunud ja sisemises rahus, muretsemata asjade üle, mida sa ei saa muuta.

Tegemist ei ole kõigest majutuspaigaga, vaid pigem “mini retreat-center” kogemusega. Poputa enda keha ja vaimu Tuimõisa Stay Zen saunas ning lõõgastumise aladel. Saunarituaalide täieliku kogemuse saamiseks oleme valmis pannud vajalikud kehahooldustooted, mis panevad põsed õhetama ja naha naeratama.

See on Sinu aeg olla vaikselt, vaadata enda sisse, juua teed, mediteerida – teha restart iseendas.

Juhul, kui soovid jääda pikemaks ja lähiümbrust avastama minna, siis põnevamad vaatamisväärsused on Laiuse varemed, Emumägi, Mustvee- ja Kuremaa rannad, Äntu sinijärved ja terviserajad. Neid kohti on veel. Küsi julgelt lisa, kui tunned huvi.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.